Fotele obrotowe w kolorze beżowym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze beżowym - do jakiego wnętrza pasują?

Kolor beżowy w wystroju biur jest dosyć rzadko spotykany. Dlaczego? Powodem może być jego neutralność i delikatność, bardziej pasująca do prywatnych gabinetów niż do pomieszczeń, w których liczy się wydajność i efektywność pracy, a tym samym kolory powinny dostarczać nam dawkę solidnej energii. Osoby, którym podobają się beżowe fotele obrotowe, powinny zdecydować się na ich zakup wtedy, kiedy mają do dyspozycji swój własny gabinet, osobiste biuro lub urządzają domowy kącik home office.

Co o kolorze beżowym mówi psychologia?

Beżowy to jeden z tych kolorów, który uznawany jest za uniwersalny i wszechstronny. Równie dobrze pasuje kobietom, jak i mężczyznom. Beżowy wystrój wnętrz zachowuje neutralność i jest miły dla oka. Działa bardzo uspokajająco i kojąco na nadszarpnięte nerwy, dlatego jest to kolor polecany do wystroju miejsc, w których możemy mieć bezpośredni kontakt ze zdenerwowanymi osobami. Do takich zaliczają się np. gabinety lekarskie, kancelarie adwokackie i jako wyposażenie domów, w których beżowy fotel biurowy będzie się dobrze komponować z resztą wystroju wnętrza.

Beżowe fotele gabinetowe do gabinetu lekarskiego

Wyposażenie gabinetów lekarskich jest niezwykle ważne tak dla lekarzy, którzy będą w nich pracować, jak również dla przyjmowanych w nich pacjentów. Stosowanie w takich miejscach intensywnych kolorów nie jest wskazane. Mogą one powodować rozdrażnienie pacjentów, utratę koncentrację i utratę zaufania do lekarza, od którego oczekuje się opanowania, spokoju i profesjonalizmu. Wszystkie te cechy podkreślają beżowe kolory. Wskazują one na pewność siebie, umiejętność słuchania pacjenta i rozsądek w podejmowaniu decyzji. Pacjent widzący lekarza, który siedzi w wygodnym fotelu gabinetowym, nabiera podświadomie pewności, że otrzyma u niego dobrą opiekę. Jaki zatem fotel gabinetowy beżowy powinno się wybrać, kiedy chcemy wyposażyć gabinet lekarski? Wiemy już, że powinien być beżowy, ale jaki kolor powinny mieć jego dodatki? Oczywiście, że srebrne. Kolor srebrny kojarzony jest ze sterylnością i czystością. Jest kolorem solidności i elegancji. Każda z tych cech doskonale komponuje się z pracą lekarza lub każdego innego specjalisty medycyny. Idealnym wyborem będzie beżowy fotel gabinetowy DESMOND.

Jest to klasyczny fotel obrotowy do gabinetu, tapicerowany wysokogatunkową skórą ekologiczną. Zastosowana została na oparciu i siedzisku, wypełnionych grubymi, sprężystymi piankami. Także szerokie podłokietniki od góry tapicerowane są beżową skórą ekologiczną, dając rękom wygodne i pewne podparcie. Zakup fotela gabinetowego ze skóry ekologicznej to zawsze doskonała decyzja. Jeden z ważniejszych powodów to oczywiści utrzymanie go w czystości. Dezynfekcja skóry ekologicznej jest szybka i bezpieczna, nie pozostawia na fotelu żadnych śladów ani odbarwień. Oczywiście wskazane jest przeprowadzenie prób w miejscu niewidocznym, aby mieć 100-procentową pewność, że środek do dezynfekcji na pewno jest bezpieczny.

Fotel obrotowy beżowy do kancelarii adwokackiej

Odwiedzając kancelarię adwokacką, liczymy na uzyskanie wyczerpującej porady prawnej i pomocy w trudnych sprawach. Wystrój wnętrz schodzi wówczas na drugi plan, co nie znaczy, że każdy styl jest akceptowalny. Aby wzbudzić w klientach poczucie zaufania, solidności i wiarygodności, miejsca takie urządzane są zwykle w stylu klasycznym lub rustykalnym. Nie ma w nich miejsca na awangardowe kształty, nietuzinkowe rozwiązania. Zamiast tego klient oczekuje sprawdzonych, solidnych i miłych dla oka mebli, najlepiej takich, za którymi stoi długa, ciekawa i bogata historia. Takie gabinety stają się wizytówką firm prawniczych, a odwiedzający je klienci nabierają przekonania, że trafili w dobre ręce. Duże, dębowe biurko z masywnym blatem, gablota z tomami ksiąg, komoda z kilkoma ustawionymi na niej gadżetami, np. globusem i przytłumione oświetlenie, budujące atmosferę prywatności i bezpieczeństwa. Dopełnieniem takiego gabinetu powinien oczywiście być masywny, a do tego wygodny fotel biurowy. Polecamy w tym przypadku najwyższej jakości fotel gabinetowy FOSTER ze skóry naturalnej w beżowym kolorze.

Produkt ten został wykonany w oparciu o sprawdzone wzorce i obejmuje najlepsze i najbardziej przydatne rozwiązania. Regulacja oparcia i siedzenia, solidne podłokietniki i mechanizm kołysania TILT. Jednak to, co odróżnia ten beżowy fotel gabinetowy od wielu innych, to oczywiście materiał obiciowy. Jest nim najwyższej jakości skóra naturalna w kolorze beżowym. Wytrzymała, miła w dotyku, naturalnie pachnąca i odporna na intensywne użytkowanie. Jakie zalety mają fotele gabinetowe z naturalnej skóry w porównaniu ze skórą ekologiczną? Pod względem wizualnym może być trudno dostrzec różnice. Jednak kiedy porównamy odczucia towarzyszące dotykowi skóry naturalnej i ekologicznej, bez wątpienia wskażemy tę prawdziwą. Bardziej miękka, elastyczna i o zauważalnie wyższej jakości. Wszędzie tam, gdzie oprócz wygody liczy się prestiżowy i elegancki wygląd foteli, polecamy właśnie fotele gabinetowe z naturalnej skóry beżowej. Fotel obrotowy FOSTER pomimo ceny oscylującej w granicy 1500 złotych należy do jednych z chętniej kupowanych foteli.

Jak usuwać plamy z beżowej tapicerki?

Jasne fotele obrotowe mogą czasami sprawiać pewne problemy. Należy być tego świadom, ale nie trzeba się specjalnie tym martwić. Najczęściej pojawiającym się problemem mogą być plamy powstające na jasnej tapicerce. Tusz z długopisu, atrament z pióra, plama z wypadniętej gąbki z pieczątki, plama ze szminki lub kawy. To najczęściej powstające zabrudzenia, które na szczęście łatwo można usunąć. Przede wszystkim należy czym prędzej zebrać nadmiar cieczy, używając do tego np. papieru toaletowego, chusteczek higienicznych lub ręczników papierowych. Jeżeli na powierzchni tapicerki pozostaną trudne do usunięcia zanieczyszczenia, można się wspomóc mleczkiem do czyszczenia, roztworem sody oczyszczonej lub nawet octem. Zalecamy jednak wcześniejsze wykonanie próby czyszczenia na niewidocznym miejscu tapicerki, np. od spodu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl