Fotele obrotowe w kolorze beżowym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze beżowym - do jakiego wnętrza pasują?

Kolor beżowy w wystroju biur jest dosyć rzadko spotykany. Dlaczego? Powodem może być jego neutralność i delikatność, bardziej pasująca do prywatnych gabinetów niż do pomieszczeń, w których liczy się wydajność i efektywność pracy, a tym samym kolory powinny dostarczać nam dawkę solidnej energii. Osoby, którym podobają się beżowe fotele obrotowe, powinny zdecydować się na ich zakup wtedy, kiedy mają do dyspozycji swój własny gabinet, osobiste biuro lub urządzają domowy kącik home office.

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze brązowym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze brązowym - do jakiego wnętrza pasują?

Kolor brązowy jest jednym z najbardziej naturalnych kolorów na świecie. Jest to kolor ziemi, kolor drewna i kolor symbolizujący harmonię człowieka z przyrodą. W budownictwie, jak i aranżacji wnętrz kolory brązowe są często i bardzo chętnie stosowane. Można je spotkać zarówno w elementach zabudowy stałej, jak i wyposażeniu. Kiedy urządzamy biuro lub gabinet i chcemy do niego kupić wygodny fotel obrotowy, to właśnie kolor brązowy staje się naszym najczęstszym wyborem. Nic w tym dziwnego. Kolory brązowe występują w wielu odcieniach, które najłatwiej podzielić na ciepłe i zimne. Ponadto jest to kolor, który bardzo łatwo można łączyć z innymi kolorami, jak zielony, kremowy, beżowy, czarny i brązowy. Zapewnia to nieograniczone możliwości aranżowania wnętrz, w których brąz będzie dodatkiem lub kolorem dominującym. Jeżeli jesteście zdecydowani właśnie na taki kolor do swojego biura, z przyjemnością podpowiemy kilka modeli foteli, którymi szczególnie warto się zainteresować.

czytaj całość »
Fotele obrotowe tapicerowane welurowe - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe tapicerowane welurowe - do jakiego wnętrza pasują?

Welur to wyjątkowy rodzaj materiałów, występujących również pod nazwą welwet lub aksamit. Charakterystyczną cechą tkanin welurowych jest okrywa runowa, wyczuwalna dobrze pod palcami. Tkaniny welurowe wykorzystuje się do szycia ubrań oraz jako materiał do tapicerowania mebli, w tym foteli obrotowych. Na rynku wyróżnić można dwa rodzaje tkanin welurowych — naturalne i syntetyczne.

czytaj całość »
Fotele obrotowe tapicerowane tkaniną - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe tapicerowane tkaniną - do jakiego wnętrza pasują?

Wybór foteli obrotowych tapicerowanych tkaninami jest olbrzymi. Praktycznie każdy może kupić fotel biurowy odpowiadający jego potrzebom i w dostępnej dla niego cenie. Jednym z kryteriów wyboru jest materiał użyty do tapicerowania fotela. Może nim być skóra ekologiczna lub tkaniną. Pomimo tego, że skóra ekologiczna ma wiele zalet i nie można jej odmówić trwałości, to jednak fotele obrotowe z tapicerką z tkaniny są tymi częściej kupowanymi. Dlaczego? Pierwszym powodem jest duży wybór materiałów obiciowych. Po drugie duża różnorodność wzorów i modeli takich foteli. Po trzecie fotele obrotowe w tkaninie występują w wielu ciekawych kolorach, innych niż czerń lub odcienie szarości. Daje to wiele możliwości ich praktycznego wykorzystywania.

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze niebieskim - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze niebieskim - do jakiego wnętrza pasują?

Kolor niebieski jest jednym z najbardziej fascynujących na świecie. Dlaczego? Powodów tego może być wiele: niebieski bardzo rzadko występuje jako kolor naturalny w przyrodzie, najwięcej ludzi wymienia kolor niebieski jako swój najbardziej ulubiony, aż 53% wszystkich flag państwowych ma w sobie kolor niebieski oraz określenie, że w żyłach płynie "niebieska krew", oznaczające szlachetne pochodzenie, znane jest we wszystkich europejskich kulturach i językach. Również w dziedzinie projektowania i wyposażania wnętrz kolor niebieski zajmuje ważne miejsca. Nie stanowi on najczęściej głównego, dominującego koloru, ale jest wybierany jako dodatek, uzupełnienie. W przypadku biur i lokali użytkowych najczęściej można spotkać niebieskie fotele obrotowe. Kiedy warto się zdecydować na taki kolor foteli? Jakie niebieskie fotele biurowe są najchętniej kupowane? A w końcu jak kolor niebieski wpływa na naszą efektywność i wydajność w pracy?

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze czarnym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze czarnym - do jakiego wnętrza pasują?

Czarne fotele obrotowe występują w sprzedaży w naprawdę dużym wyborze modeli. Tylko w naszym sklepie internetowym mamy ponad 30 różnych foteli biurowych obrotowych, właśnie w kolorze czarnym. W wielu przypadkach są to ładne, nowoczesne i bardzo wygodne fotele ergonomiczne, dostępne w niskich cenach. Jednak nawet mimo tego, zdarza się, że klienci nieufnie podchodzą do foteli obrotowych czarnych, obawiając się, że ten kolor może nie pasować od ich wystroju biura. Czy rzeczywiście jest się czego bać?

czytaj całość »
Fotele obrotowe ze skóry naturalnej - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe ze skóry naturalnej - do jakiego wnętrza pasują?

Od zarania dziejów naturalna skóra zwierzęca była wysoko cenionym i bardzo pożądanym materiałem. Pomagała ludziom przeżyć największe mrozy, służyła do tworzenia prowizorycznych odzień, pełniła funkcję posłania, używano jej także do budowania prowizorycznych schronień. Dziś skóra naturalna nie straciła na znaczeniu, choć nieco zmieniło się jej wykorzystanie. Nie pełni już funkcji głównego materiału, pozwalającego przeżyć, ale znajduje zastosowanie w dobrach materialnych. Skórzane ubrania, tapicerki w samochodach i w końcu obicia mebli wypoczynkowych oraz foteli biurowych. W każdym z wyżej wymienionych przypadków skóra naturalna jest synonimem luksusu i elegancji. Szczególnie pożądane są fotele obrotowe ze skóry naturalnej, które odnajdujemy w gabinetach prezesów, lekarzy oraz domowych biurach. Jeżeli i ty chcesz kupić skórzany fotel do biura, zachęcamy do lektury tego artykułu.

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze szarym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze szarym - do jakiego wnętrza pasują?

Kolor szary jest synonimem elegancji, ale i neutralności. Od dziesiątek lat stanowi bezpieczny wybór w kanonie mody jak także w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to, jak zaaranżować mieszkanie lub biuro, powinien zdecydować się właśnie na kolor szary. Utrzymane w nim pomieszczenia będą bezpieczne w odbiorze i użytkowaniu, a wybór mebli w kolorze szarym jest naprawdę olbrzymi. Dotyczy to również sytuacji, kiedy chcemy kupić biurowe fotele obrotowe w kolorze szarym. Tylko w naszym sklepie jest ich ponad 20 różnych modeli, różniących się stylem, wyglądem, materiałami i ceną. Jeżeli zatem poszukujesz uniwersalnych mebli do biura, koniecznie sprawdź szare fotele obrotowe.

czytaj całość »
Jaki fotel do pracy biurowej wybrać? - nasze propozycje 0
Jaki fotel do pracy biurowej wybrać? - nasze propozycje

Zmieniłeś pracę na nową, wykonywaną w biurze? A może otwierasz swoją firmę i potrzebujesz je urządzić od podstaw? Jeżeli tak, to na pewno nie obejdzie się bez kilku podstawowych rzeczy. Jedna z nich to obrotowy fotel biurowy. Jest to podstawowy sprzęt w każdym biurze, służący do zapewnienia komfortowych warunków pracy. Duży wybór foteli obrotowych w naszym sklepie, pozwala je dopasować idealnie do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Nie przedłużając, zapraszamy do lektury.

czytaj całość »
Ranking foteli ergonomicznych - poznaj nasze bestsellery! 0
Ranking foteli ergonomicznych - poznaj nasze bestsellery!

W pracy biurowej fotele ergonomiczne są produktem pierwszej potrzeby. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować, siedząc na normalnym krześle. To prawda. Warunki pracy mogą być różne, ale w trosce o zdrowie pracownika, a tym samym efektywną i wydajną pracę, firmy powinny zapewnić im bezpieczne, wygodne miejsce do siedzenia. Fotele ergonomiczne świetnie do tego się nadają. W odróżnieniu od klasycznych foteli biurowych te zostały zaprojektowane z uwzględnieniem anatomicznych potrzeb i warunków naszego ciała. Posiadają regulowany zagłówek podpierający głowę i kark, praktyczne podłokietniki i to, co naszym zdaniem jest najważniejsze w każdym fotelu ergonomicznym - podparcie dolnego odcinka kręgosłupa lędźwiowego. To właśnie dzięki tej pozornie niewielkiej wypukłości, można odciążyć swoje plecy i wracać do domu bez uczucia zmęczenia lub znużenia. Jesteś zdecydowany, by kupić fotel lub fotele ergonomiczne do biura? Nie wiesz, na który model się zdecydować? Zanim dokonasz zakupu w ciemno, sprawdź jakie wygodne fotele najlepiej sprzedają się w naszej firmie.

czytaj całość »
W trosce o Twój kręgosłup - wybieramy fotel ergonomiczny 0
W trosce o Twój kręgosłup - wybieramy fotel ergonomiczny

Wystarczy szybki rzut oka na fotel ergonomiczny obrotowy, aby przekonać się, jak różna jest jego konstrukcja od zwykłych foteli obrotowych. Jest kilka podstawowych elementów, wyróżniających regulowany fotel do biura: wysokie i szerokie oparcie, wypukłość na wysokości dolnej części pleców, tzw. podparcie pod lędźwie, podłokietniki regulowane oraz zagłówek z możliwością podnoszenia, opuszczania i pochylania. Pozostałe funkcje, które w fotelach obrotowych ergonomicznych również są dostępne, pojawiają się też w klasycznych krzesłach biurowych. Regulacja wysokości fotela, obrotowa podstawa z kółkami, a w końcu i odchylane oparcie i mechanizm kołysania TILT. Każda z tych opcji służy jak najlepszemu wyregulowaniu fotela względem biurka i monitora, po to, by móc pracować bez zbędnego obciążania stawów i napinania mięśni. Jednym z wielu foteli ergonomicznych w naszej ofercie, które posiadają wszystkie ww. opcje, jest obrotowy fotel regulowany do biurka TRYN w kolorze czarnym. Fotel wyróżnia się bardzo nowoczesnym wyglądem, a ponadto ma trwałe siedzisko, odporne na intensywne użytkowanie. Nawet po wielu latach będzie wyglądać jak nowe. Na wyróżnienie zasługuje także cena niższa niż 600 złotych. Naszym zdaniem jest to bezkonkurencyjny model w tym przedziale kwotowym.

czytaj całość »
Jak zaaranżować biuro w mieszkaniu? - poznaj nasze propozycje 0
Jak zaaranżować biuro w mieszkaniu? - poznaj nasze propozycje

Zdecydowałeś się otworzyć własną firmę? Jej charakter pozwala ci na prowadzenie jej z domu lub mieszkania? Jeżeli tak, jest to dla  ciebie bardzo duża wygoda, a jednocześnie oszczędność czasu i pieniędzy. Nie będziesz musiał ich wydawać na wynajęcie pomieszczenia biurowego, dojazdy do pracy i nie stracisz cennego czasu spędzanego w korkach. Biuro w domu, czyli home office ma wiele zalet, ale nie jest również pozbawione wad. Największym problemem dla wielu osób, jest umiejętne zaaranżowanie niewielkiego biura na potrzeby swojej nowej pracy.

Czy już zastanawiałeś się, gdzie będziesz pracować? Czy wydzielisz dla siebie część salonu, fragment sypialni, a może zaaranżujesz na biuro schowek pod schodami, przestrzeń w przedpokoju lub całkowicie przeniesiesz się do piwnicy, lub garażu? Możliwości jest naprawdę wiele. Najważniejsze jednak jest to, abyś miał do swojej dyspozycji wygodny fotel obrotowy i dopasowane do niego biurko. Są to dwa najważniejsze elementy wyposażenia, które odpowiadają za komfort twojej pracy.

czytaj całość »
Idealny fotel do pracy przy komputerze - nasze propozycje 0
Idealny fotel do pracy przy komputerze - nasze propozycje

Dawniej jego posiadanie było szczytem marzeń dzieci, młodzieży i dorosłych. Dziś otaczają nas z każdej strony, będąc podstawowym narzędziem pracy w wielu firmach i urzędach. O czym mowa? Chodzi oczywiście o komputery. Jesteśmy nie tylko świadkami, ale i uczestnikami wielkiej rewolucji technologicznej i informatycznej. Od lat 90 XX wieku aż do dziś nastąpił niesamowity postęp. Komputery i inne urządzenia elektroniczne zostały tak bardzo spopularyzowane i szeroko dostępne, że wiele osób posiada po kilka komputerów i smartfonów. Także ich cena systematycznie maleje, dzięki czemu są dostępne również dla osób mniej zamożnych.

Posiadanie i korzystanie z komputerów wiąże się jednak z jeszcze jednym, znacznie mniej przyjemnym zagadnieniem. Problemami dla naszego ciała i organizmu. Wiele osób nagminnie korzysta z komputerów, nie siedząc przy nich wygodnie. Zamiast mieć do swojej dyspozycji dedykowane fotele do pracy biurowej, korzystają z kuchennych taboretów, krzeseł z jadalni lub jakichkolwiek innych miejsc siedzących, które znalazły się w ich mieszkaniu. Na konsekwencje takiej niefrasobliwości nie trzeba długo czekać. Boląca szyja, problemy z kręgosłupem, sztywniejące kończyny i palce w dłoniach, a w końcu zmęczenie, zdenerwowanie i ogólne niezadowolenie z pracy i życia. To wszystko można jednak łatwo i szybko zmienić, zapewniając sobie nowy fotel biurowy. Jesteśmy właśnie od tego, aby podpowiedzieć, który model fotela obrotowego będzie dla was najlepszy i na co warto zwrócić swoją uwagę w nich.

czytaj całość »
Jak powinno wyglądać stanowisko do pracy biurowej? 0
Jak powinno wyglądać stanowisko do pracy biurowej?

Na co dzień wykonujesz pracę biurową? Robisz to w domu lub w firmie? Skoro tak, być może zastanawiałeś się, czy twoje miejsce pracy jest właściwie zaprojektowane i urządzone. Czy znajdują się w nim wszystkie rzeczy, niezbędne do sprawnego i wydajnego wykonywania obowiązków? Te wątpliwości mogą mieć tym większe uzasadnienie, jeżeli po powrocie do domu odczuwasz zmęczenie, znużenie lub bolą cię wybrane części ciała. Tym artykułem mamy nadzieję rozwiać wszystkie wątpliwości i dostarczyć cennych wskazówek na temat podstawowego wyposażenia. Na pierwszy ogień pójdą oczywiście obrotowe fotele biurowe, jako meble najbliższe każdemu pracownikowi.

Skoro dziennie pracujemy 8 godzin, to około 7 do 7,5 godzin spędzamy w pozycji siedzącej przy biurku. To blisko 1/3 całej doby, czyli bardzo dużo czasu. Jak zachowuje się nasze ciało, kiedy siedzimy? Czy ono wtedy odpoczywa, w co wierzy wiele osób? Niestety nie. Pozycja siedząca daje tylko złudne przekonanie o odpoczynku. W rzeczywistości jest ona jeszcze bardziej obciążająca dla organizmu niż bycie w ruchu. Kiedy się poruszamy, np. chodzimy, to mimo pozornego zmęczenia spowodowanego spalaniem energii, nasze ciało nie męczy się tak bardzo. Wszystkie jego partie są w ciągłym ruchu, przez co nie występuje punktowe przeciążenie jak podczas siedzenia. Może ono być jeszcze bardziej potęgowane, jeżeli korzystamy z niewygodnego fotela, niezapewniającego odpowiedniego podparcia dla naszego ciała.

czytaj całość »
Fotele obrotowe ze skóry ekologicznej - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe ze skóry ekologicznej - do jakiego wnętrza pasują?

Skóra naturalna to bardzo szlachetny i pożądany materiał, używany do tapicerowania mebli. Wyłącznie najdroższe i najbardziej ekskluzywne meble tapicerowane są prawdziwą skórą, co oczywiście wpływa na ich wycenę i dostępność. Nie oznacza to jednak, że tylko najbogatsi mogą się cieszyć takimi meblami. Alternatywą dla skóry naturalnej są różnego rodzaju zamienniki, czyli skóra ekologiczna. Ekoskóra występuje pod wieloma innymi nazwami zamiennymi. Niektóre z nich to skaj lub winyl. Z czego powstaje skóra ekologiczna?

Oczywiście z tworzyw sztucznych, a przede wszystkim z poliestru. W skórze ekologicznej występuje ponadto wiele innych dodatków i uszlachetniaczy, odpowiedzialnych za to, że jest miękka, elastyczna, odporna na działanie UV i nie przeciera się tak szybko. Ekoskóra jest dziś oczywistym wyborem dla producentów mebli, jak i ich nabywców. Stosowana jest do tapicerowania mebli wypoczynkowych, jak i mebli użytkowych. Do tych ostatnich zaliczają się fotele obrotowe do biuraFotel obrotowy to podstawowy mebel w każdej pracy biurowej i umysłowej. Zajmuje tuż obok biurka istotną rolę w gabinecie, open space lub domowym home office. Na rynku znajdziemy olbrzymi wybór foteli biurowych ze skóry ekologicznej. Nie wiesz, na który z nich się zdecydować? Nic trudnego! Pomożemy Ci wybrać najlepsze fotele obrotowe ze skóry ekologicznej, które będą pasowały do Twojego wnętrza. Zanim jednak to nastąpi, kilka słów o samej ekoskórze.

czytaj całość »
Fotel obrotowy, jako idealny pomysł na prezent dla nastolatka 0
Fotel obrotowy, jako idealny pomysł na prezent dla nastolatka

Rodzice, dziadkowie, wujkowie, ciocie, a nawet rodzeństwo bardzo często ma problem, co kupić na prezent dla nastolatka. Okazji może być wiele. Urodziny, imieniny, prezent świąteczny lub inne jubileusze. Zamiast kupować przypadkowe rzeczy, nie zawsze przydatne lub oczekiwane, warto nieco bardziej zagłębić się w temat i zastanowić się nad tym, co każdy nastolatek może potrzebować. Okaże się wtedy, że jedną z takich rzeczy jest… fotel obrotowy.

Dzieci i młodzież coraz więcej czasu spędza przy biurku. Czy to z powodu nauki zdalnej, odrabianiu zadań domowych, graniu w gry komputerowe, rozmawianiu na czacie lub dziesiątkach innych zadań, wymagających siedzenia? Za każdym razem potrzebują wygodnego fotela. Kiedy go brakuje, siedzą na tym, co jest w domu. Zwykle twardym taborecie lub nie do końca odpowiednim do tego celu krześle z salonu. Tymczasem każdemu z nich przydałby się właśnie ów wygodny fotel biurowy, z regulacją wysokości, odchylanym oparciem i podłokietnikami. Uważacie, że taki fotel dla nastolatka to zbyt kosztowny zakup? Owszem, ich cena to najczęściej kilkaset złotych, co stanowi duże obciążenie dla jednej osoby lub małżeństwa. Jeśli jednak osoby dorosłe wspólnie się dogadają co do jednej koncepcji prezentu, mogą się wspólnie złożyć na nowy fotel do biurka dla nastolatka, sprawiając mu niewymowną radość. 

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze różowym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze różowym - do jakiego wnętrza pasują?

Czy w przestrzeni biurowej jest miejsce na kolor różowy? Wydawać się może, że jest ona zarezerwowana dla barw neutralnych, takich jak biały, szary, niebieski, czarny. Okazuje się tymczasem, że coraz więcej pomieszczeń usługowych, użytkowych i biurowych urządzanych jest właśnie w modnym różu. Czy to przypadek? Oczywiście, że nie. Jest to celowy zabieg, mający odczarować komercyjne wnętrza, czyniąc je przyjaźniejszymi dla pracowników, bardziej domowymi, a przy tym wszystkim ładnymi i funkcjonalnymi. Różowe fotele obrotowe to jeden z najlepszych pomysłów na to, aby uzyskać oczekiwany efekt niewielkim nakładem pieniędzy i wysiłku. Jeśli chcesz kupić właśnie różowy fotel do biura lub pokoju dziecka, u nas na pewno go znajdziesz.

Zanim zaczniemy przymierzać się do urządzania biura lub gabinetu w kolorze różowym, trzeba uświadomić sobie jedną, bardzo ważną rzecz. Różowy jest kolorem dodatków, nigdy nie powinien być dominujący. Jeśli we wnętrzach jest za dużo różu, mogą one być postrzegane za wnętrza kiczowate, a nawet tandetne. Tak samo należy rozgraniczyć intensywny, fluorescencyjny róż od różu pudrowego, delikatnego i stonowanego. Właśnie takie kolory będą nas interesowały i takie meble będzie Wam prezentować. Róż sam w sobie jest kolorem przyjaźni, uniwersalnego szczęści i zadowolenia. Fotele obrotowe w kolorze różowym są synonimem zadowolenia i niosą ze sobą wiele pozytywnych emocji. Ich optymistyczny wydźwięk jest wystarczającym powodem do tego, aby właśnie w takie meble zainwestować w swoim gabinecie — ku uciesze damskiej części pracowników oraz interesantów.

czytaj całość »
Podłokietniki w fotelu - wygoda i zdrowie czy zbędny bajer? 0
Podłokietniki w fotelu - wygoda i zdrowie czy zbędny bajer?

Myślisz o nowym fotelu do swojego biurka, który odmieni codzienną pracę, czyniąc ją przyjemniejszą i bardziej komfortową? Nie wiesz na co się zdecydować, a duży wybór i olbrzymia rozpiętość cen nie ułatwia podjęcia decyzji? Doskonale wiemy co masz na myśli. Od wielu lat sprzedajemy fotele obrotowe do biura i na co dzień spotykamy się z podobnymi problemami u naszych klientów. Mając zaplanowany budżet na nowe, wygodne fotele obrotowe do biura, zastanawiają się, który z nich będzie najlepszy. Czy postawić na nowoczesne fotele ergonomiczne, czy może wybrać tapicerowane skórą fotele gabinetowe.

Chcąc jak najlepiej wydać swoje pieniądze, zadają nam pytania oczekując szczerej i profesjonalnej odpowiedzi. Co w takich przypadkach mówimy? Co naszym zdaniem jest ważniejsze - 
wygląd fotela, czy może wygoda i ergonomia siedzenia? Oczywiście nie mamy co do tego wątpliwości. Wg nas liczy się to, aby fotel biurowy był wygodny i zdrowy dla kręgosłupa. Powinien zatem być to fotel, posiadając podłokietniki.

czytaj całość »
Fotele obrotowe w kolorze zielonym - do jakiego wnętrza pasują? 0
Fotele obrotowe w kolorze zielonym - do jakiego wnętrza pasują?

Zielony to kolor nadziej, harmonii i równowagi emocjonalnej. Większość z nas dobrze czuje się wśród zieleni, dlatego tak chętnie stosujemy ten kolor we wnętrzach, w których mieszkamy lub pracujemy. I o ile już przywykliśmy do tego, że nasze kanapy, narożniki i fotele mogą być tapicerowane zielonym welurem, o tyle kolor ten nadal jest rzadko spotykany w kategorii mebli biurowych i foteli obrotowych. Właśnie temu ma służyć ten artykuł — popularyzacji mebli w kolorze zieleni we wszystkich odcieniach, w tym zieleni butelkowej i pastelowej.

W naturze kolor zielony można spotkać niemal na każdym kroku. Występuje on powszechnie w przyrodzie i zazwyczaj w towarzystwie kolorów ciepłych — brązu, beżu, odcienia kremowego oraz innych jasnych kolorów. Właśnie takie zestawienia stanowią bezpieczny i dobry wybór, jeśli chcemy zastosować fotele biurowe w kolorze zielonym w swoim gabinecie lub home office.

czytaj całość »
Fotele z zagłówkiem - jaką pełnią funkcję? 0
Fotele z zagłówkiem - jaką pełnią funkcję?

Fotele biurowe to meble tak samo bliskie ludziom, jak np. łóżka. Raczej o tym często nie myślimy, ale wielu z nas spędza na takim fotelu 1/3 doby — pracując, ucząc się, korzystając z komputera lub wykonując inne prace przy biurku. Skoro fotel obrotowy towarzyszy nam przez tak długi czas, warto zastanowić się nad tym, czy jest dla nas wygodny i zdrowy dla kręgosłupa. Szczególnie jeden element fotela powinien przykuć naszą uwagę. Jest nim zagłówek. Jeżeli właśnie siedzisz na swoim fotelu, obróć się teraz do niego twarzą i spójrz na górną część oparcia. Czy znajduje się na nim zagłówek? Jeśli tak, to dobrze. Jeżeli jednak Twój fotel biurowy jest go pozbawiony, stanowi to wystarczający powód do zakupu nowego, wygodnego i ergonomicznego fotela.

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co się dzieje z naszym ciałem, kiedy siadamy na fotelu obrotowym? Wiele osób uważa, że ciało wtedy odpoczywa. Nie będąc w ruchu, nie odczuwamy zmęczenia. Poniekąd jest to prawda, ale tylko pod warunkiem, że korzystamy z dobrej jakości fotela ergonomicznego, który może być dostosowany do naszej pozycji ciała w wielu płaszczyznach. Niestety większość tanich foteli biurowych posiada tylko regulację wysokości siedziska i odchylane oparcie. To zdecydowanie za mało, aby w pełni dostosować fotel do potrzeb ciała.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl