Filtry

Cena

  • 499,00 zł - 1 999,00 zł

Mechanizm

Kolor

Podłokietniki

Maksymalne obciążenie

Materiał

Kółka

Fotele gabinetowe

Aktywne filtry

Profesjonalne fotele gabinetowe

Spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej zmusza nas do przebywania w pozycji, która niekoniecznie jest dobra dla zdrowia naszego kręgosłupa. Często można spotkać się z opiniami, że praca biurowa należy do męczących i uciążliwych z uwagi na ilość czasu, przez jaką siedzimy. Tym, co możemy w tej sytuacji zrobić, to dobranie, wybranie odpowiednio dopasowanego do naszych potrzeb obrotowego fotela do naszego gabinetu.

Dobrze dobrane krzesło obrotowe będzie odpowiedzialne za podparcie naszego kręgosłupa, co w pozytywny sposób wpłynie na komfort naszej pracy i zmniejszy uczucia zmęczenia. Posiadając w swoim gabinecie wygodny fotel do pracy przy biurku, możemy liczyć także na poprawę naszej wydajności oraz czerpanie większej satysfakcji z jej wykonywania.

Bogata oferta foteli gabinetowych

Współcześnie możemy znaleźć na rynku szeroką ofertę obrotowych foteli do gabinetu, co pozwala nam na wybranie dla siebie krzesła w pełni odpowiadającego na nasze potrzeby. W ofercie sklepu Fotel Partner posiadamy zarówno eleganckie fotele obrotowe wykonane ze skóry naturalnej, jak i te o bardziej uniwersalnych kształtach z najlepszej jakości tkanin czy ekoskóry. Oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie dla siebie funkcjonalnego fotela, który powoli nam między innymi na dostosowanie wysokości siedziska, kąta odchylenia oparcia oraz wysokości podłokietników.

W naszej ofercie znajdziecie fotele do eleganckiego gabinetu, jak i to tego bardziej nowoczesnego. Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi. Dla fanów bardziej klasycznej formy mamy di zaoferowania fotele gabinetowe tapicerowane skórą naturalną. Przykładem takiego fotela jest fotel gabinetowy FOSTER. Dla  tych, którzy lubują się w skórze i drewnie, mamy bardzo eleganckie fotele z ekoskóry i sklejki drewnianej - fotel gabinetowy DIEGO, który występuje w bogatej kolorystyce. Jeżeli interesują Was bardziej nowoczesne kształty i formy mamy do zaoferowania fotel gabinetowy COSTA.

Funkcjonalny fotel do gabinetu

Gabinetowe fotele obrotowe dostępne są z różnymi, zamontowanymi w niech mechanizmami. Znajdziemy wśród nich między innymi fotele z podstawowym mechanizmem, który daje użytkownikowi możliwość regulacji wysokości siedziska, a także obrotu wokół własnej osi. Mechanizm TILT cechuje się tym, iż pozwala nam na dostosowanie wysokości siedziska, regulację kąta, pod jakim chcemy, aby odchylone było oparcie oraz blokadę w wybranej przez nas pozycji oparcia. Natomiast w fotelach gabinetowych z mechanizmem Multiblock otrzymujemy możliwość kołysania się na naszym fotelu obrotowym, synchronizację ruchu siedziska z oparciem oraz blokadę pozycji, która nam najlepiej będzie odpowiadać.

To nie wszystko, co znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Fotel Partner. Posiadamy także fotele do gabinetu rozkładane oraz z zagłówkiem, które pozwolą nam zaczerpnąć chwile relaksu i oderwanie się na moment od naszej pracy. A dla wszystkich tych, którzy jeszcze lepiej chcą zadbać o swoją prawidłową pozycję, proponujemy z fotel obrotowy z zagłówkiem, czy fotel z podnóżkiem, który pomaga w rozluźnieniu naszych nóg, pleców, a także karku. Idealnym przykładem jest fotel biurowy BOSS. Posiada on regulowane podłokietniki oraz dwie poduszki lędźwiową, oraz po kark, tak aby dać jeszcze stabilniejsze i lepsze podparcie dla naszego kręgosłupa. Dodatkowo fotel wygląda bardzo zgrabnie, a dzięki swojej formie i tapicerce jest bardzo elegancki i idealnie sprawdzi się w każdym gabinecie, niezależnie od stylu.

Estetyczny fotel gabinetowy

Proponowane przez nas fotele gabinetowe to nie tylko komfortowe fotele obrotowe, ale także gustowne elementy, które doskonale wypełnią przestrzeń naszego wnętrza. Wybrany przez nas fotel do biurka powinien równie dobrze prezentować się w naszym miejscu pracy, co stanowić dla nas komfortowe miejsce do wykonywania ważnych i odpowiedzialnych czynności. Warto więc wybrać dla siebie obrotowy fotel do pracy, który idealnie wkomponuje się w styl, w jakim zaprojektowane jest nasze biuro, gdyż stanowić będzie on funkcję reprezentatywną.

Doskonale wiecie, że miejsce pracy jest bardzo ważne. To jak wygląda albo nas zachęca i napędza do pracy, albo całkowicie odwrotnie. W naszej ofercie nie dość, że znajdziecie fotele wygodne, ergonomiczne oraz stworzone z najlepszej jakości materiałów, to na pewno wyróżniają się swoim wyglądem i kształtem. Idealnie wpasują się w każde miejsce pracy, a nasi doradcy cały czas dbają o naszą ofertę, aby była atrakcyjna i zmieniała się względem najnowszych trendów. Rynek i zmiany na nim są bardzo dynamiczne, a nasz sklep śledzi je codziennie, tak aby zapewnić Wam, jak najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.