Filtry

Cena

  • 40,00 zł - 929,00 zł

Mechanizm

Kolor

Rozkładanie

Podłokietniki

Maksymalne obciążenie

Materiał

Zagłówek

Kółka

Fotele biurowe

Aktywne filtry

Komfortowe fotele biurowe

Zapewnienie sobie komfortowych warunków do pracy to zdecydowanie jeden z kluczowych czynników wpływających na jakość i efektywność naszej pracy. Wykonywanie pracy w pozycji siedzącej przy biurku przez długie godziny jest postrzegane jako męczące oraz niekorzystne dla naszego zdrowia. Głównie chodzi tu o nasz kręgosłup, lędźwi oraz kark, nie wspominając o barki oraz odpowiedni przepływ krwi w naszym organizmie. Wielogodzinne siedzenie na fotelu negatywnie wpływa na nasz kręgosłup, gdyż znajduje się on wtedy w nienaturalnej pozycji, która może go dodatkowo obciążać. Dlatego tak ważne jest umiejętne wybranie fotela obrotowego, który dostarczy nam wygodnego miejsca do pracy. Wybierając, fotel biurowy ergonomiczny masz możliwość zminimalizowania negatywnych skutków długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Dlatego, tak ważne jest, aby dobrać fotel ergonomiczny, który jest odpowiednio dobrany do naszych indywidualnych potrzeb, takich jak: nasz wzrost, waga, a zwłaszcza ilość godzin spędzonych przed komputerem.

Szeroki wybór obrotowych krzeseł biurowych

Aktualnie na rynku dostępny jest bogaty wybór obrotowych krzeseł biurowych, dzięki czemu otrzymujemy możliwość dostosowania fotela obrotowego do naszych indywidualnych preferencji. W ofercie sklepu internetowego fotel-partner.pl znajdziesz wygodne, o nowoczesnym designie, ergonomiczne, tapicerowane materiałem, skórą naturalną oraz tańszą opcją, czyli ekoskórą, a przede wszystkim fotele biurowe w atrakcyjnych cenach, które posiadają mechanizm umożliwiający dostosowanie wysokości siedziska, kąt odchylenia oparcia czy wysokość podłokietników. Naszym klientom chcemy dostarczyć jak największego wyboru wśród foteli obrotowych, aby móc w pełni odpowiedzieć na wszelkie oczekiwania odnośnie do możliwości indywidualnego ustawienia fotela.

Wygodne fotele biurowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia stanowisk pracy. Odpowiednio dobrany wygodny skórzany fotel biurowy powinien odpowiadać naszym potrzebom, dbając o nasze zdrowie, komfort oraz efektywność pracy. Spędzając mnóstwo czasu w pozycji siedzącej, powinniśmy zapewnić naszemu kręgosłupowi stabilną podporę. Nasze fotele biurowe posiadają specjalnie wyprofilowane oparcia, tak aby dać Wam pełen komfort pracy, jednocześnie dbając o Wasze zdrowie. Takim fotelem jest na pewno fotel biurowy COSTA. Do biurka możemy wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie spośród ergonomicznych modeli, wykonanych z siatki lub zdecydować się na tkaninę albo fotele biurowe ze skóry. Nowoczesny fotel biurowy z pewnością wesprze odpowiednie ułożenie ciała przy stanowisku pracy. Tworząc naszą ofertę, kierujemy się potrzebami praktycznie wszystkich naszych klientów. Znajdziesz u nas nowoczesne fotele biurowe o perfekcyjnej ergonomii, skórzane fotele do pracy przy biurku i wiele więcej!

Funkcjonalność i wygoda krzeseł biurowych

Biurowe fotele obrotowe w naszej ofercie posiadają różne mechanizmy. Podstawowy cechuje się tym, iż użytkownik otrzymuje możliwość regulacji wysokości siedziska i obrotu wokół własnej osi. Mechanizm TILT pozwala na zmianę wysokości siedziska, regulację kąta, w jakim odchylone ma być oparcie oraz blokadę w wybranym kącie oparcia. Z kolei mechanizm Multiblock dostępny w fotelach obrotowych do biura umożliwia użytkownikowi fotela na kołysanie się, pozwala na zsynchronizowany ruch siedziska z oparciem, a także ich blokadę w wybranej przez nas pozycji. Zaletą tych mechanizmów jest to, że pozwala nam na indywidualne dopasowanie wysokości siedziska. Pamiętajmy, że odpowiednia pozycja siedzenia przy komputerze to taka, w której Wasze nogi zgięte są pod kątem 90 stopni. Tylko i wyłącznie tak ułożone nogi pozwalają na odpowiedni przepływ krwi w naszym organizmie, a co za tym idzie, pozwala Wam na odpowiednie dotlenienie organizmu. Lepszą pracę i większy komfort, a co za tym idzie efektywność Waszych działań.

Oferta krzeseł obrotowych w naszym sklepie to także możliwość znalezienia dla siebie wygodnego fotela rozkładanego, dla osób pragnących uzyskać chwilę relaksu podczas wykonania swoich codziennych prac biurowych. Potrzebujesz fotela z zagłówkiem? Znajdziesz go również u nas. Możemy Wam z czystym sumieniem zaproponować fotel biurowy FLEX. Przyda się podczas chwil odpoczynku lub będzie stanowić świetne podparcie podczas naszych przemyśleń nad ważnymi projektami. Posiadamy także fotele obrotowe z podnóżkiem, które są świetne dla osób dbających o właściwą pozycję, gdyż pomaga zmniejszyć napięcie naszych nóg, pleców oraz karku.

Fotel biurowy w dobrym stylu

Ważną cechą, o jakiej nie można zapominać podczas wyboru naszego fotela obrotowego do pracy, jest jego wygląd oraz to, czy odpowiednio dopasuje się on do całej aranżacji wnętrza. Nowoczesny fotel obrotowy będzie wyróżniał się minimalistycznym designem oraz stonowaną kolorystyką. Do profesjonalnego biura najlepiej wkomponuje się fotel obrotowy o uniwersalnych kształtach lub fotel biurowy ze skóry. Idealnym przykładem jest fotel biurowy ze skóry naturalnej FOSTER. Jest to także świetne rozwiązanie do uzupełnienia sal konferencyjnych, gdzie doskonale wypełni pomieszczenie przeznaczone do organizacji większych lub tych skromniejszych spotkań biznesowych. Stanowi on najlepszy przykład na to, jak powinien wyglądać typowy fotel obrotowy do biurka.

Tylko u nas znajdziesz najlepszy dla siebie fotel do biurka, aby w pełni oddać się swojej pracy przy komputerze!